Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DESTEK EĞİTİM ÜCRETLERİ BELİRLENDİ
#1
Exclamation 
DERNEĞİMİZİN SAYGIDEĞER İL TEMSİLCİLERİ VE KIYMETLİ ÜYELERİMİZE;
MALÜMLARINIZ OLDUĞU ÜZERE,YAKLAŞIK 1 AY ÖNCE  ALDIĞIMIZ DUYUMLAR ÜZERİNE,MALİYE BAKANLIĞININ SEKTÖRÜMÜZ İLE İLGİLİ 2019 YILI İÇİN ÖNGÖRDÜĞÜ ÜCRET ARTIŞININ ,TALEPLERİMİZE ÇOK UZAK VE GEREKENİN ALTINDA DÜŞÜNÜLDÜĞÜ BİLGİSİNİ  SİZLERLE PAYLAŞMIŞTIK.
DERNEĞİMİZ ,SİZLERİ TEMSİLEN TÜRKİYE ‘NİN TÜM EKONOMİK KOŞULLARI ÇERÇEVEDİNDE ,SEKTÖRÜMÜZÜN İÇİNDE BULUNDUĞU SIKINTILI DURUMLARI ,BAŞTA CUHURBAŞKANLIĞI,HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI ,MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI ,TÜM KURUMLARIMIZIN ÜYE OLDUĞU TOBB ( TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ ) VE TÜM PAYDAŞ BAKANLIKLAR NEZDİNDE ÇALIŞMALAR YÜRÜTEREK YÜKSEK SESLE DİLE GETİRMİŞTİR.
BÜTÜN BU ÇALIŞMALARIN YANINDA ,TÜM ÜYELERİMİZE YAPILAN ÇAĞRI İLE ANKARA’DA BİR TOPLANTI DÜZENLENMİŞ,TOPLANTIDA ALINAN KARAR GEREĞİ,TÜM ÜYELERİMİZDEN İL VE BÖLGE MİLLETVEKİLLERİ ZİYARET EDİLEREK SIKINTILI DURUMUMUZUN PAYLAŞILMASI İSTENMİŞTİR.
GELİNEN NOKTADA HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞI TARAFINDAN RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN  BÜTÇE TEBLİĞİNE GÖRE;
2019 YILINDA KURUMLARIMIZDAN EĞİTİM DESTEĞİ ALAN BİREYLER İÇİN
% 15.96 ORANINDA ARTIŞ YAPILMIŞTIR.

RESMİ GAZETEDE YAYINLANAN ARTIŞ MİKTARI,DERNEĞİMİZİN VE SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZİN ÇOK DEĞERLİ ÇALIŞMALARI SONUCU,KESİNLİKLE TALEP ETTİĞİMİZ SEKTÖRÜMÜZÜN HAKETTİĞİ ORAN OLMAMAKLA BİRLİKTE, İLGİLİ BAKANLIKTAN DAHA ÖNCE ŞİFAHİ OLARAK ALDIĞIMIZ DUYUMLAR NETİCESİNDE YÜZDE 8 İLA YÜZDE 9 OLARAK BELİRLENDİĞİ SÖYLENİRKEN DEĞİŞEREK YÜZDE 15.96 OLARAK GERÇEKLEŞMİŞTİR.
BU GELİŞME BİRDAHA GÖSTERMİŞTİR Kİ!!
TÜM SEKTÖR ,TOPYEKÜN BİRLİK VE BERABERLİK İÇİNDE HAREKET ETTİĞİ VE MAKÜL VE MANTIKLI TALEPLERİNİ ÖRGÜTLÜ BİR ŞEKİLDE DİLE GETİRDİĞİ TAKTİRDE ,SEKTÖRÜN  GELECEĞİNE YÖN VERECEK DÜZENLEMELERİN YAPILMASINA KATKI SAĞLAYACAKTIR.

BU DUYGU VE DÜŞÜNCELERLE, SİZ DEĞERLİ ÜYELERİMİZ ADINA DERNEĞİMİZİN TÜM FAALİYETLERİNE VE HAKLI MÜCADELESİNE ŞİMDİYE KADAR OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRA DA KATKI SAĞLAMANIZI DİLİYORUZ.
SAYGILARIMIZLA..
ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI DERNEĞİ ADINA
YUNUS KILIÇ
GENEL BAŞKAN.

[Resim: IMG-20190125-WA0002.jpg]
[img=0x0]http://ozelegitim.org.tr/wp-content/uploads/2019/01/IMG-20190125-WA0002-169x300.jpg[/img]
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi